Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chatování o všem možném

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Odpověď pro Ninu

(Luděk, 21. 4. 2009 10:55)

Nino s tím si hlavu nelámejte, na to se snažilo přijít už spousta filozofů a nikdy nic nebude jednoduché. Ono to ani nejde, aby byli všichni spokojení. 1000 lidí, 1000 názorů. Nikde není šablona, vždy je to pocitech a rozhodnutích. Letos bylo v semifinále mimořádně mnoho kvalitních zpěváku. To, že nepostoupili, ještě neznamená, že neumí zpívat. Rozhodovali pouze detaily, který by třeba někdo jiný slyšel jinak. Na 100%, a na to dám ruku i do ohně tam nebyla žádná protekce. Naopak, ještě, abychom někoho nepoškodili, rozšířili jsme počet finalistů na 12 a za nimi si stojím.
Nikdo nemusí závidět, bylo tam tolik talentů, že při troše tréninku mohou příští rok uspět a postoupit do finále oni.
S pozdravem L.M.

Odpověď pro Tonyho

(Luděk, 21. 4. 2009 10:43)

Ale to já se snažím číst. Určitě, ale nestihnu přečíst vše. Nevím, který server nebo chat máte namysli? Rád se na to mrknu a popřípadě se k tomu vyjádřím. Na mém chatu se snažím odpovědět všem a upřimně.Protože nevím z čeho jste čerpal, nemohu se ani moc dobře vyjádřit.Ještě nerozumím tomu : ..komentáře ke Zlínu? ...myslíte tím co? Nejsem primátor Zlína :-)
S pozdravem L.M.

Odpověď pro paní Grimovou

(Luděk, 21. 4. 2009 10:37)

Fotil to pro nás pan Ladislav Kresta. Tady je jeho emailová adresa:
kresta@onefamily.cz.
Určitě se domluvíte.
S pozdravem
Luděk Malár

nevíte proč

(Nina, 21. 4. 2009 7:15)

Dobrý den,nějak nechápu,proč je v naší zemi tolik závisti.Když je někdo lepší,než ti druzí,hned ho uráží,hledají v tom korupci a já nevím co ještě.Jak se pak mají chovat děti,když jim ti skoro dospělí dávají tak špatný příklad.Holt ti,co nepostzoupili,nemají v sobě tolik cti a pokory,aby si řekli,musím makat,abych byl dobrý jako ti druzí.I když je fakt,že protekce je v našem státě na prvním místě.

pane Malár

(tony, 20. 4. 2009 21:52)

nevím,jestli máte čas,ale mohl byste si taky někdy přečíst ty komentáře,co píší lidé ke Zlínu.Některé jsou totiž více než pravdivé.Je třeba se nad tím zamyslet.

Fotografie ze semifinále

(Lucie Grimová, 20. 4. 2009 20:01)

Dobrý den pane Malár, moje dcera se účastnila letošního semifinále Czechtalentu. Chtěla bych se zeptat, jestli bychom mohli někde získat fotografie, kde je fotil kvůli soutěži profesionální fotograf (v sousední kavárně). Děkuji mnohokrát za odpověď.

Odpověď pro Alici

(Luděk, 20. 4. 2009 19:09)

Divoká karta nemá nic společného s penězi. Deník AHA vybral několik nahrávek a uveřejnil je na webové stránky AHA. Pak mohli čtenáři hlasovat o tom kdo postoupí přímo do finále. Takže o tom rozhodovali pouze čtenáři deníku AHA. Pokud si někdo sehnal více hlasů se těžko posuzuje, ale stejně by mu to ve zpěvu nepomohlo.
Nicméně jsme pustili do finále místo 10 talentů, dvanáct, abychom někoho nepoškodili. V letošním roce bylo semifinále opravdu velmi vyrovnané a rozhodovali detaily.

sobotní soutěž

(Alice, 20. 4. 2009 17:28)

dobrý den.Byla jsem v sobotu ve Zlíně,musím říci,že úroveň byla velmi dobrá,i když někdo vystupoval naprosto jistě,druzí třeba křečovitě.Pan Kindl,jako vždy nezklamal ,frajeřil a to nemá proč.Myslím,že byli právem vybraní ti,co jsou ve finále,jen mi trochu vadí ta divoká karta.Je to pro ty ostatní podraz.Nemají třeba tolik peněz,nebyl to dobrej tah.

Odpověď pro paní Konopnou

(Luděk, 16. 4. 2009 18:26)

Tak to jsem nikdy nečetl a moc tomu nevěřím, protože paní profesorku Lídu Nopovou dobře znám a i kdyby to byla pravda, nikdy by to neřekla. Pravda je taková, že když mi Alice v jedenácti zazpívala, málem jsem spadl ze židla. Měla totiž hlas jako dospělá. Jedinou chybu, kterou měla, bylo, že kopírovala Lucii Bilou a zpívala jako ona. Od 12 ti let začala chodit na hodiny k paní profesorce Nopové. Pokusím se dát na stránky její vystoupení v 11 letech na módní přehlídce.
Alice měla štěstí, že ji tatínek dotahl za ruku ke mně do kanceláře, no a mě se líbilo jak zpívá. Horší to bylo s její vizáží, ale nakonec i v pohádce z ošklivého káčátka vyrostla krásná labuť. :-)
Lítám v červenci a v lednu do poroty do USA, kde probíhá podobná soutěž jako je Czechtalent ( www.imta.com), která je, ale zaměřena na modeling, herectví a zpěv. Víte kolik je tam stovek obrovských talentů a pokud chtějí prorazit tak to vůbec nemají jednoduché.
Ale víte proč američani mají tolik pěveckých talentů?
Je to jednoduché, mají na základní škole každý den hodinu zpěvu, no a za 9 let školní docházky už je to poznat když denně zpíváte. Možná v tom je to kouzlo.
S pozdravem Luděk

dotaz pro vás

(Petra konopná, 16. 4. 2009 17:46)

pane Malár,jednou jsem někde četla kritiku na Alici Konečnou,že když jí profesorka Nopová slyšela zpívat,zděsila se.A vidíte,vaší pomocí a pílí se dostala až sem.Ale každej nemá to štěstí,i kdyby se snažil,jak chtěl.

Odpověď pro paní Rákosníkovou

(Luděk, 16. 4. 2009 15:19)

Je to věc vkusu, ale vidíte, že zabrala i na Vás a divíte se co ten mladý Soukup zpívá. To přesně ono, upoutat pozornost ať už pozitivně nebo negativně. Vše je jen reklama na nějaký produkt.
Já poslouchám jen hudbu, která se mi líbí. Když se mi něco nelíbí tak to vypnu nebo přeladím. Pokud, ale víte tak je stovky vulgárních národních písniček, protože o tom vždy chtěli lidé komunikovat. Takže nic nového pod sluncem.

Odpověď pro pana Rozehnala

(Luděk, 16. 4. 2009 15:12)

Pro showbusyness platí tři pravidla, alespoň já si to myslím:
1. Talent
2. Pracovitost
3. Štestí ( a to je asi nejdůležitější)
Ewa má tohle všechno. Viděl jsem ji několikrát živě a opravdu má obroský talent a velké emocionální nasazení.
Když potom takový to talent potká ještě ty správné lidi, má to určitě jednodušší. Ale je to tvrdá dřina, to mi věřte a vnešní době není moc mladých, kterým by se chtělo moc dřít.
No a ti co nemají peníze nebo známe mohou zkusit soutěže. Za Tomášem Klusem nikdo nestál, ale když jsem si poslechl jeho demonahrávky věděl jsem, že je to obrovský talent. Po dvou letech měl nominaci na cenu Anděla za objev roku.
Jak se říká, když někdo za něčím vytrvale jde a má na to, vždy se najde nějaká cesta.

to jsou písně

(Eva Rákosníková, 16. 4. 2009 13:58)

Jaký máte názor na píseň pana Soukupa-Jsem gay?To se za chvíli bude již zpívat snad i o lejnu.Kam tato doba spěje?Nebyly dechovky lepší?

je to pravda?

(Milan Rozehnal, 16. 4. 2009 13:04)

pane Malár,jako člověk,který se pohybuje v šoubyznasu,se vás chci zeptat na jednu věc.Dost často se totiž lidé baví o Ewě Farné.Není žádným tajemstvím,že její otec je prezidentem popového oddělení.Myslíte si,že by jakýkoliv jiný zpěvák s hlasem jako Ewa měla tyto možnosti tak snadno se prosadit.Asi těžko,co?Jak to mají dělat lidé s talentem,kteří nemají peníze ani vlivné rodiče,aby si jich někdo vůbec všiml?

pro debatující

(Luboš Krýcha, 16. 4. 2009 10:52)

Paní Dreslerovou znám dobře.Je to má kolegyně.Tuto zmiňovanou dívku jsme několikrát viděli na benefičních koncertech pro děti z dětských domovů a pro postižené a handicapované osoby.Tuším,že se s ní osobně nikdy nesetkala,i když je pravda,že se stala její favoritkou.Každý přece může mít svého favorita,nebo ne?

Protekce - pro toho kdo se nepodepsal

(Luděk, 16. 4. 2009 10:07)

Já nechápu zase Váši reakci. Za
1. vůbec nevím, že paní Dreslerová má něco společného se soutěžící Ilonou Vintrovou.
2. jsem posílal jen paní Dreslerové záznam loňského Czechtalentu na DVD, protože nám nějaké zůstali. Takže jedině, že bych si ji uplácel já osobně?
3. to, že jsem napsal, že další napíši do emailu souviselo s tím, že jsem byl na operaci a nechtěl jsem to tady veřejně prezentovat.
4. Nikdy jsem nedopustil, aby byla v Czechtalentu nějaká protekce, to mi věřte. To mu kdo neumí zpívat, by to ani k ničemu nepřispělo. Pokud pomůžu, tak jen talentovaným!!!
5. Příště by bylo hezké se podepsat.

S pozdravem Luděk

hloupá ješitnost

(Maja, 16. 4. 2009 7:33)

Dobrý den Luďku,lidská hloupost je bohužel tak velká,že nezná mezí.Nevím sice o co tady komu jde,ale mé dceři je 13 let a vůbec nezpívá.V dnešní společnosti zřejmě nemůže mít člověk právo na nic.Je smutné,že ta osoba,která mě napadá,nemá v sobě ani tolik slušnosti,aby se podepsala.Protože nechci nikomu dělat žádné problémy,pošlu vám ty domluvené věci poštou.Až bude po soutěži Czechtalent,budu vás kontaktovat osobně.Je pod mou úroveň za kohokoliv orodovat.Ať si každý vyšlape svou cestičku sám,i když je fakt,že tomu často tak není.Ještě chci podotknout,jak je ta dotyčná naivní ,když si myslí,že bych někomu zařizovala protekci veřejně,když existují jiné možnosti.Mějte se krásně a vy pisateli buďte naprosto v klidu.Zřejmě jste také v soutěži.Až bude má dcera Nikola zdráva,ráda vás budu kontaktovat a napíšu s vámi interwiev.Budete-li ovšem mít odvahu,veřejně se představit.S pozdravem Dis.Maja Dreslerová

protekce?

(lucie, 15. 4. 2009 23:34)

Dobrý den, nějak nechápu tento chat. Maja Dreslerová zde domlouvá finále pro Ilonu Vintrovou ze Šumavy? Já myslela, že všichni stojí na stejné startovací čáře. Nebo ne?

Odpověď

(Luděk, 15. 4. 2009 17:14)

Taky Vás moc zdravím a je mi to líto. No hlavně, aby byla dcera v pořádku a dobře jí to srostlo. Další v emailu.
Předem děkuji, no a potkáme se tedy na finále.
Přeji krásné a dlouhé jaro plné slunce.
S pozdravem Luděk

pozdrav

(Maja Dreslerová, 15. 4. 2009 15:36)

Krásný jarní den z probouzející se Šumavy vám i Alici.Rčení o tom,že se člověk nemá na nic těšit,je zřejmě pravdivé.Tak jsem se těšila na setkání s vámi ve Zlíně.Bohužel nevím,zda se to povede.O velikonočním pondělí totiž moje dcera Nika spadla z posedu a to tak nešťastně,že si způsobila otevřenou zlomeninu ramenní kosti.Včera byla na operaci a já nemám to srdce odjet a nechat jí v bolesti samotnou.Posílám vám tedy po své favoritce malý dárek za ta DVD.Moc mě to mrzí,chtěla jsem moc být u toho,až bude Ilča zpívat.Není mi bohužel přáno.Zdraví mé dcery je na prvním místě.Tak se prosím nezlobte,snad se nám povede,že se budeme moci spolu osobně setkat.Mějte se vespolek krásně a brzy na shledanou.Maja


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující » 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglishFacebook

Mail list
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>