Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chatování o všem možném

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to je něco

(honza, 11. 9. 2011 17:46)

tak jsem konečně našel videa z czechtalentu.Děláte si legraci,vyhrála Maníčková,která zpívá naprosto nemožně a druhá Šebíková,která je zrovna tak děsná.Kam jste všichni dali soudnost?To mají za výdrž,jste už znuděný je každý rok poslouchat,co?Já se ani nedivím,je to děs!!!

:)

(Darja, 21. 8. 2011 23:45)

Pane Luďku, obdivuji vaše nervy při odpovídání některým účastníkům chatu :) I kritika by měla mít aspoň trošku nějakou úroveň si myslím...sice jsem nikdy Czechtalent neviděla a video jsem viděla max. od Alice Konečné a Tomáše Kluse, ale zaručeně funguje to, že pokud se někomu zadaří, tak ho pojďme zkritizovat, protože úspěch se po zásluze musí potrestat :) Podle mě ne vždy je dokonalý hlas s velkým rozsahem vše...tiše závidím, když má někdo ten talent, ale vždy budu víc obdivovat ty muzikanty, kteří si sami umí pohrát se slovy a hudbou.

pozdrav

(Maja, 16. 7. 2011 9:57)

Dobrý den,Luďku.Tak jak se máte a co pořád děláte?Já v létě mám docela dost práce.Jezdím po dětských táborech,píši o děrech,vedoucích,zážitcích a tak o všem,co lidi zajímá.Také se snažím věnovat rodině,kterou dost pracovním vytížením zanedbávám.Na chaloupce děláme novou střechu,takže je toho dost.A co vy,Alice a Davídek,jak se vám vede?

Odpověď pro Míru

(Luděk, 26. 5. 2011 9:39)

Tak to se omlouvám, je to chyba v textu a nechám to opravit. Markéta Foukalová výhrála v roce 1998, tady je odkaz:
http://www.czechtalent.cz/1998-zlintalent.htm
Děkuji za upozornění :-)

Odpověď pro Jarku

(Luděk, 26. 5. 2011 9:35)

Jo, ale nesmíte zapomenout na to, že je to jen reality show a tam je možné vše. Myslíte si, že Šeps někoho uplácí a nebo, že by ho tam Nova nechala záměrně? Zapomeňte na to, i oni chtějí mít super kvalitu, na tom to příkladu vidíte, že s výsledky nikdo nemanipuluje. Hold Šeps si získal lidi něčím jiným než zpěvem. Přiznám se, že i já jsem mu posílal hlasy, je to jen recese:-). Berte to tak, že to je jen zábava pro lidi a možnost prodat reklamu. Nic víc a nic míň. Není to o dobráctví někomu pomáhat, je to jen sekundární součást.

to je divný

(Míra, 26. 5. 2011 9:07)

dobrý den,pane Malár.Chci se zeptat na jednu věc.Ve vaší rubrice úspěšní finalisté,je nějaká M.foukalová.Je to divné,mezi finalisty czechtalentu v roce 2009 vůbec nebyla!Vyhrála Viktorie,druhá byla Ilona,třetí Luboš a mezi ostatními vůbec nebyla!!!!!Kde jste to vzal?

tak nevím

(Jarka, 25. 5. 2011 9:23)

Dobrý den,pokusím se reagovat na vaší odpověď.S tím,co jste napsal,se nedá docela souhlasit.Myslíte si doopravdy,že to,co se děje v probíhající Superstar,je normální? Kdy opravdu dobří zpěváci vypadávají a ten,konkrétně Michal Šeps,který je od počátku nejslabší,stále postupuje.Musíte mi potvrdit,že,tato soutěž opravdu není o zpěvu,ale o penězích.Myslím tím,o penězích určitých fan klubů.Je mi z toho smutno,kam jsme až polkesli.I sám Šeps už to kolik kol říká,že tam nechce být....

Odpověď pro Mišku

(Luděk, 22. 5. 2011 21:35)

Děkuji za podporu, já jsem na to ani nechtěl reagovat. Já myslím, že lidi si vždy umí vybrat a nenechají si vnucovat nějaký škvár.
Díky

TO kendy:

(Miška, 17. 5. 2011 20:56)

Tak to pozor!!!!! musím se zastat Toma Kluse, protože to je na rozdíl od mnohých českých zpěváků opravdu talent!!! Ani textaři samotné Lucky Bílé nedokážou napsat takový text, jako Tom!!! Krásná barva hlasu a hlavně to umí prodat...a navíc jeho improvizaci na koncertech by mu mohl každý závidět...takže si myslím, že kritizování Toma není na místě!!

to je něco

(kendy 65, 24. 4. 2011 13:25)

tak si tady pročítám váš chat.Musím říci,že ani já nejsem nadšený zpěváky,které vy prosazujete.Některé písně jsou na yutube od více lidí.A´t je to jak chce,ta Konečná zpívá opravdu hrozně.Minule jste psal,že jí bylo 15.Ale ať si poslechnu cokoliv,ta ženská nemá žádný rozsah,nic nevyzpívá.Také Klusovo přiblblé texty spoustu lidí nechápe.Slova sice jiná,ale brnkání a rytmus pořád stejný.No,člověk se nedivý,oni takový Morčata na útěku jsou taky bes.Nevím,co je to za dobu,zdá se mi,čím sprostější a blbější,tím lepší.Zkrátka jde to souběžně s touhle přiblblou dobou!!!!Jsem zvědav,kdo vyhraje Zlín a bude zase protlačene,jako Klus a jiní....

Czechtalent 2011

( Filgas Radim, 22. 4. 2011 19:10)

Byl jsem na semifinale czechtalentu v 30tce a slyšel jsem co tam někteří předvedli bylo to opravdu famoozníí. Sice bych určitě vybral více finalistů protože rozhodování bylo určitě velmi těžké a jestli někdo vybere mezi tolikati zpěváky jen tych 10 nejlepších tak to finále určitě bude stát zato :):)

jste nespravedlivý

(luboš, 21. 4. 2011 14:59)

Tak se dívám na to,že jste doplnil rubriku-úspěšní finalisté.Myslím si,že tam píšete vágnerovou semifinalistku a na jiné FINALISTY jste zapomněl.Není to fér.Zase nějaká tlačenka,jděte s vaší spravedlivostí někam.Připomíná mi to naši vládu bojující proti korupci!!!!!

Odpověď pro Luboše

(Luděk, 21. 4. 2011 15:31)

Ježíííííííííííšmarjáááááááá, to snad néééééééééééé.Kolik si myslíš, že jsem za to dostal????????? Pokud ti to trochu myslí, tak je to snad moje reklama a čím víc tam bude úspěšných finalistů, tím lépe.Pro mě jsou úspěšní ti finalisté,kteří se tím uživí a stanou se z nich profesionálové nebo, kteří vydají CD, které se umístí v první stovce prodejního žebříčku, nebo vystupují pravidelně v TV, rádia hrají jejich skladby a lidé chodí na jejich koncerty. Pokud jsem na někoho zapomněl tak se omlouvám, ale těžím z informací, které od bývalých finalistů dostanu nebo to sám někde vidím.
Snad je to pro tebe vyčerpávající odpověď.

já to nechápu

(Ivana, 21. 4. 2011 14:53)

Já nevím,proč chcete hledat podobné talenty Klusovi,Konečné,Dashe.Vždyť to nejsou nic moc zpěváci.Holt měli štěstí,že jstwe si jich všiml.Já osobně znám mnoho lepších zpěváků a zpěvaček.Jenže ti to štěstí zatím neměli.

Odpověď pro Ivanu

(Luděk, 21. 4. 2011 15:13)

Já nechápu, pokud si pozorně přečtete mou odpověď pro Alici a Martinu, naleznete tam důvody, o kterých mluvíte. To není o štěstí, je to o talentu a dřině.
Pošlete mi ty tipy lepších zpěváku, rád si je poslechnu :-)

Odpověď pro Alici a Martinu

(Luděk, 20. 4. 2011 11:13)

Věřte mi, že bych si i já přál lepší zpěváky, ale musíme brát to co je. Opravdu dobrý talent se objeví maximálně jednou za pět let. Myslíte si,že jiná odborná porota vybere někoho jiného? Mě stačí 30 sekund na to, abych poznal jestli někdo umí zpívat.Mým přáním je najít další Dashu,Alici Konečnou nebo Tomáše Kluse. Myslíte, že když uslyším talent, že si ho nechám ujít? Určitě ne. Myslíte, že jiná odborná porota to uslyší jinak? Ne, nemá to nic společného s vkusem. Zpěv je buď dobrý nebo špatný. Pokud zpěvák neladí,tak mě nezajímá a to byla více než polovina. Další je cit pro frázování, s tím se člověk musí narodit nebo tvrdě vydřít. Vím, že u některých postupujících se toho moc nezměnilo, ale lepší tam prostě nebyli.
Jsem členem americké poroty u agentury IMTA (www.imta.com), která pořádá 2x ročně, v červenci v N.Y. a v lednu v L.A. obrovskou talentovou soutěž, na kterou se hlásí až 5000 talentů. Soutěží se v modelingu, herectví, tanci a zpěvu. Myslíte si, že jsou jiné parametry pro výběr? Ne vždy se na těch nejlepších shodneme a to tam sedí slavní producenti a manageři s celého světa. V čem vidím velký rozdíl proti US, je, že oni jsou všichni docela dobře vyzpívaní i když třeba neintonují. Americké děti mají na základní škole každý den hodinu zpěvu, takže po devíti letech mají opravdu vyzpívané hlasy i když nemají talent.
Pružnost a inovaci bych ocenil hlavně u soutěžících. :-).
Takže mé parametry pro hodnocení:
1. Intonace
2. Frázování a hlasový projev
3. Barva hlasu
4. Přirozený talent
5. Použitelnost pro showbusiness

Výměna poroty nezlepší zpěváky, na druhou stranu jsme tak malý stát, že ani není možné, abychom každý rok našli nového Kluse nebo Dashu. Dejme šanci těm, kteří na sobě pracují a ti co nepostoupili, musí přemýšlet proč a makat na tom.
Na závěr chci jen dodat, že nikdo není neomylný a může se stát, ža nám někdo třeba unikne proto, že se to jeho vystoupení jen nepovedlo nebo byl nemocný atd. Pokud, ale jde vytrvale za svým cílem a má k tomu předpoklady, věřím, že se mu to podaří. V dnešní době internetové komunikace se dá talent rozšířit za několik dnů a pokud to bude fenomenální, lidé si to třeba na Youtube najdou. Dnešní komunikační a nahrávací prostředky jsou cenově dostupné pro každého.
S pozdravem Luděk

Semifinále

(Lída, 20. 4. 2011 10:39)

To víte že joo ,, Kovář tam nemá co dělat , proc to delate stejne to nemuze nikdy vyhrát a je tam nejhorší, Šebíková zpívá obyčejně a Machová je uřvaná.... proc ?? tam ?? Jsou ??

Odpověď pro Pavla

(Luděk, 20. 4. 2011 10:33)

Hlasový rozsah nehodnotíme, hodnotíme kvalitu zpěvu, barvu hlasu, intonaci a popř. možnost uplatnění profesionálně zpívat. Jak už jsem zmínil, na jména se moc nedívám.

Odpověď pro Aničku

(Luděk, 20. 4. 2011 10:26)

Pokud tam budou lepší, rád je vyberu. Musím říct, že Kovář podal výborný výkon. Pravděpodobně na sobě hodně pracoval.Nemáme důvod někumu nadržovat. To bychom byli sami proti sobě, ne?

Odpověď pro Erika

(Luděk, 20. 4. 2011 10:23)

Nedívám se na jména, poslouchám zpěv. Pokud vím tak loni Kovář nepostoupil. Stačí mi 30 sekund na to, abych poznal, jestli někdo umí zpívat nebo ne. Každý porotce hlasuje za sebe a pak vybereme ty, na kterých se shodneme. Myslíte, že byh si nechal uklouznout dobrý talent? Proto tam sedím!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující » 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglishFacebook

Mail list
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>