Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chatování o všem možném

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

semifinále

(Martina, 18. 4. 2011 18:57)

Dobrý den,
jména některých finalistů mi vyrazila dech. Samozřejmě Vy se mnou souhlasit nebudete, ale jména jako Šebíková, Kovář, Maníčková a hlavně Machová tam nemají co dělat. Ke zlepšení u nich rozhodně nedošlo, snad jen u slečny Maníčkové. Machová řvala, Šebíková klasický průměr bez šťávy a Kovář stále to stejné. Dostal šanci jak v Superstar, tak u Vás, ale nikde nic víc neukázal. V Czechtalentu se za ty roky vůbec nic nemění, je to stále stejné, žádná pružnost, inovace. Chtěla bych slyšet Váš názor, proč jsou zase ve finále, proč byli lepší než jiní? Intonace, výraz, hlasový rozsah,projev,...? Děkuji

semifinále

(Alice Novotná, 19. 4. 2011 18:14)

Už po několikáté jsem se byla podívat na semifinále, mezi soutěžícími nemám nikoho známého takže si myslím,že můj názor není ovlivněn. Musím souhlasit,že postupující jsou opravdu většinou stejní to znamená nic moc.Snad dva tři dobří a ostatní jako by tam byli doplněni jenom do počtu.Dala jsem si tu práci a našla si většinu soutěžících na youtube jak z minulých ročníků tak z jiných vystoupení,protože většinu jsem si vůbec nemohla vybavit a to je přece špatně soutěžící přece musí zaujmout.No zkrátka a dobře ráda jsem se na soutěž šla podívat protože to nemám daleko a soutěž jako taková se mě líbí ale ten výběr postupujících není spravedlivý.Možná by nebylo od věci obměnit porotu,jsou to určitě odborníci,ale asi mají svůj vyhraněný vkus a proto jsou už několik let finalisté na jedno brdo.
Přeji pěkný den

Semifinále

(Pavel, 19. 4. 2011 9:05)

Plně souhlasím, Šebíková a Machová jsou "tuctovky", takových je u nás plno. Nechápu, čím porotu okouzlili?
Nemají žádný rozsah a Machová se to ke všemu snaží dohnat řvaním.

Semifinale

(Anička, 19. 4. 2011 7:28)

Plně souhlasím s Martinou pořád ti samí. Byli tam i lepší například kluci a Vy jste vybrali Kovařa to je urověn toto :/

Czechtalent

(Erik , 18. 4. 2011 17:42)

Dobry den. Mužu se zeptat proč pořad vybirate Kovařa Šebíkovou a pořad ty same ? třeba ten Tino vubec zpivat neuměl a byli tam i lepší kluci co zpívali a nepostoupili . Proč ?

Odpověď pro Tomáše

(Luděk, 17. 4. 2011 22:51)

Jo líbilo, bylo tam pár velmi povedených výkonů. Nechci teď před finálovým kláním někoho preferovat. Uvidíme jak se s tím poperou ve finále.

Czechtalent 2011

(Tomaš, 17. 4. 2011 9:59)

Dobre ráno :) libilo se vám včerejší semifinale ? A mate nějakeho favorita mezi chlapcama zvěváky ? Děkuji za opdověd

0dpověď pro Míšu

(Luděk, 15. 4. 2011 21:48)

Nemáme to omezené, ale možná to dám do pravidel na příští rok.Chtěl jsem dát možnost i finalistům, kteří nevyhrají žádnou cenu a další rok se zlepší, aby měli šanci. :-)

semifinále

(Míša, 7. 4. 2011 14:41)

obrý den,myslela jsem si,že ten,kdo už byl ve finále,se už do czechtalentu hlásit nesmí.A vidím,že jsou tam i ti,co byli ve finále.To jde?

souhlasím

(Lukáš, 3. 4. 2011 8:11)

Czechtalent je pro mě super soutěž právě tím,že se zpívá česky.Mě Kolečkářová tedy neoslovila.její zpěv je spíše řev.Jen při české písni se pozná doopravdy zpěvák.A Superstar není o zpěvu.Je to o komerci a penězích.Vyhraje ten,kdo bude mít víc peněz na SMS.A může se klidně stát,že to zrovna nebude ten nejlepší.Je to škoda.Měl by být z každého mobilu jen jeden hlas.Pak ano.Ale tohle je na nic....

nevím proč

(Katka, 3. 4. 2011 8:06)

tak jsem včera koukala na superstar na holky.Bylo to opravdu slabý.Musím říct,že kluci jsou lepší.Pane Malár.Docela teď prosazujou tu Debbie.No po pravdě to její včerejší Halelujah bylo hrozný.Ta holka nemá vůbec žádné hloubky.byl to slabej výkon.Já jsem to sly訚ela zpívat už hodně lidí,ale tohle mě vůbec ničím neoslovilo.Přijde mi totiž,že je to podobný případ Ztracenýho.Ono totiž zpívat anglicky,dovede každej.Chtěla bych jí slyšet zpívat česky.To bysme se asi divili,co?

Odpověď pro Lucii

(Luděk, 1. 4. 2011 9:54)

Děkuji za podporu a je to opravdu tak. Každý zpěvák má své fandy i odpůrce, ale to je normální. Důležité je co převažuje a jestli je zpěvák šťastný s tím co dělá.:-)
Pokud zpěvák, ale neudělá nikoho šťastným, tak má jeho zpěv smysl jen pro něj.
Alžběta je úžasná, ale vše má svůj čas. Asi na sobě musela hodně pracovat, loni to tak ještě nevypadalo i když jsem si ji taky všiml.Musím, ale přiznat, že se mi víc líbí Gabriela.
Jestli lituju? Ne, opravdu ne, zatím si moc nedokážu představit kam bych ji zařadil?
Czechtalent zaplať "pánbů" jiný nebude, jsem rád, že po 16ti letech pořád funguje i přes všechny mega talentové soutěže.Je někdy příjemné se spolehnout na to, že některé věci stále fungují a můžeme se na ně spolehnout. Czechtalent není dostihový závod, je pro všechny, kteří rádi a dobře zpívají.
S pozdravem Luděk

kritika

(Lucie, 31. 3. 2011 23:15)

Dobrý večer,
docela nechápu, proč někteří tady kritizují Alici. Bohužel mě se také její zpěv moc nelíbí, ale je to Vaše žena a Vy za ní budete stát v dobrém i ve zlém. Nejdůležitější je, že zpívá ráda, baví ji to a dělá to s láskou. To je snad nejdůležitější. A taky není člověk ten, který by se zavděčil (zalíbil) lidem všem.
Proč se lidé hlásí do Czechtalentu? Protože zpěv je pro ně vším.
Chci se ale zeptat na jinou věc:
co říkáte Alžbětě Kolečkářové v Superstar? Loni se ve Zlíně neprobojovala do finále, ale já si jí všimla již tam. Nelitujete, že jste ji neobjevil vy?
A ještě jedna otázka:
bude letošní Czechtalent v něčem jiný?

to je hrůza

(Maja, 25. 3. 2011 20:42)

nevím,co se tu děje,ale napadat někoho je nehoráznost.Jak tu již bylo řečeno od mnohých,každý má jiný vkus a jiný názor.Já nesnáším urážky,když nejsou oprávněné.Nechte už toho.Mně se také nelíbí třeba repování a proto nemusím lidi,kteří se tomu věnují,urážet.Nejvíc řečí má vždycky ten,co nedělá nic...

Odpověď pro Michala

(Luděk, 24. 3. 2011 15:09)

Nechci posuzovat zpěv Alice, na to si musí každý vytvořit vlastní názor, ale zrovna tuhle skladbu z muzikálu Johanka z Arku, zpívala s Bohoušem v patnácti letech a vzhledem k mým 16-ti letým zkušenostem z Czechtalentu, kde mi prošla většina mladých talentovaných zpěváků, musím říct, že bych na prstech jedné ruky spočítal ty kteří by to v patnácti tak zazpívali.
Jinak ti co ji znají, ví, že je to skromná a pracovitá ženská. Nějaké drby od neznámých osob mě fakt nezajímají.

to je fakt

(Michal, 22. 3. 2011 16:37)

dal jsem si práci a poslechl si Alici Konečnou.Já se musím přiznat,že jsem byl zklamaný.Pane Malár,vám se její výkon v písničce s Bohušem Matušem-johanka z Arku,fakt líbí?Vždyť to vůbec nevyzpívá.Já jsem netušil,že studovala konzervatoř,taky jsdem si myslel,že už je jí nejmíň 30 let.Vy vždycky na Czechtalentu posuzujete soutěžící,ale spousta z nich je lepší,než Alice.Spoustu lidí o ní píše nechutné věci,ale já si myslím,že do soukromí se plést nemají,ale ani mně se její zpěv nelíbí.Nemá žádný hlasový fond ani rozsah.Ale jinak je docela hezká.

Odpověď pro Evžena???

(Luděk, 16. 3. 2011 9:45)

Názor samozřejmě respektuji, každý má jiný vkus, ale vzhledem k tomu, že vám dávám možnost se vyjádřit na mých webových stránkách,bylo fajn se neskrývat za anonymní e-mail a podepsat se.

Re: Odpověď pro Evžena???

(Evžen 99@atlas.cz, 18. 3. 2011 21:12)

Jsem zvědav,kdo na letošním Czechtalentu bude zase protlačenej.Je mi z toho špatně,je to čím dál tím horší.Ten náš stát je nadobro zkorumpovanej a bohužel ve všem!!!!

novinky

(eva, 17. 3. 2011 21:51)

pane Maláre,
chystáte nějaké novinky v lotošním
czechtalentu
děkuji za odpověď

žánr

(Květa hrůza, 17. 3. 2011 7:48)

Jako každej z nás je jinej,tak i má právo na to,aby měl a užíval k životu to,co ho dělá šťastným.Někoho rock,někoho pop,někdo dechovku.Je to normální.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující » 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglishFacebook

Mail list
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>