Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chatování o všem možném

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to je nápad !

(eva, 21. 5. 2010 21:42)

než se doprošovat někde v televizi rozjet pořádně soutěž na internetu v dnešní době stejně většina mladých je víc tam než u televize a budete první tak to nějak namyslete a hurá do toho to bude bomba ale dejte si to patentovat ať vás někdo nepředběhne

Czechtalent

(Mario Luchezi, 20. 5. 2010 14:15)

Chtěl bych se jenom zeptat, proč na stránkách Czechtalentu nevyužívate všechny možnosti internetu, t.j. ukázky zpěvu, příp. videoukázky soutěžících, hlasování přes internet s nějakou cenou pro vítěze tohoto hlasování, video minulých ročníků atd. Je problém v autorských právech? Také v rubrice úspěšní finalisté není aktualizace nejmíň 5 let. Mario

Odpověď pro Elvu

(Luděk, 20. 5. 2010 12:03)

To opravdu nevím, vůbec jsem o ní neslyšel

Odpověď pro Lucii

(Luděk, 20. 5. 2010 12:02)

Postřeh je to dobrý, samozřejmě máte pravdu, ale na druhé straně jsme rádi, při dnešní ekonomické situaci, že vůbec můžeme uspořádat letošní ročník. Na rozdíl od jiných soutěží jsme tady již 15 let a věřte mi, že to není jednoduché a ani levné takovou soutěž uspořádat.Navíc nám v letošním roce nepřispěl svou troškou ani kraj. V médiích se vystřídali manažeři a ve vedení Aukra také. Když vám řeknou těsně před zahájením soutěže, že do toho letos nejdou, tak už s tím prostě nic neuděláte. Dobrá zpráva je, že mám definitivně potvrzené odvysílání 50 min.sestřihu na TV Óčku. Tak snad se nic mimořádného nepřihodí a dopadne to dobře. :-)

Czechtalent

(Lucie, 19. 5. 2010 21:53)

Dobrý den, nevím, zda je to jen můj pocit, ale zdá se mi, že soutěž Czechtalent oproti loňsku je málo zmedializovaná, přitom je to již 15. ročník. Loni byli semifinalisté na stránkách AHa, kde si mohl každý pustit jejich výkony, fotky finalistů k nahlédnutí na stránkách Czechtalentu a hlasovalo se o ceny Aukra. A letos vůbec nic. Promiňte, ale mám pocit, že Vám nějak došel elán. Kromě Tomáše Kluse se nikdo moc výrazně neprosadil. S tím ale asi souhlasit nebudete. Soutěže typu Superstar jsou sice silně komerční, ale hvězdiček je tam mnohem více a mají více možností. Již loni jste sliboval, že záznam finále bude možné zhlédnout v některé z televizí a ono nic. Letos není nic už ani na internetu. Kam se tato soutěž bude ubírat, co máte v plánu? Myslím, že je to docela škoda, nechat to na mrtvém bodě. Děkuji.

Nela

(Elva, 14. 5. 2010 14:15)

zdravím, chtěla bych se jen zeptat, zda nevíte, co se stalo s Nelou. svého času byla v agentuře RGM a její písnička bad affair byla velmi známá ....

Pozdrav

(Aduška, 13. 5. 2010 15:46)

Ráda, bych také chtěla pozdravit....Alici...Její písničky jsou krásný...Strašně se mi líbi...Jak do toho dává své city, emoce...Apodobně :)

Odpověď pro Adušku

(Luděk, 13. 5. 2010 9:06)

Ano znám Davida velmi dobře a před několika lety se mnou spolupracoval, na některých hudebních pokladech.
Je skromný a talentovaný.

Otázka

(Aduška, 12. 5. 2010 20:35)

Ráda bych se zeptala..Jestli znáte...Davida Slováka, který pracuje ve firmě Hella v Mohelnici. Děkuji za odpověď :)

Otázka

(Aduška, 12. 5. 2010 20:34)

Ráda bych se zeptala..Jestli znáte...Davida Slováka, který pracuje ve firmě Hella v Mohelnici. Děkuji za odpověď :)

Odpověď pro Janu

(Luděk, 22. 4. 2010 15:08)

pokud soutěžící splní věkovou hranici, nemůžeme mu bránit vstupu do soutěže, to by se vám přece nelíbilo, ne?
hlasování poroty je velmi jednoduché, čte se postupně seznam soutěžících a každý porotce řekne jestli ho vybral nebo ne a to se zapisuje, co porotce to jeden bod. Podle počtu hlasů se zúží výběr a při nerozhodnosti se znovu hlasuje, vzhledem k tomu, že je lichý počet porotců, vždy se porota rozhodne bez větších problémů. nic víc v tom není a a ni nevím proč v tom hledáte něco jiného. to bychom byli ti největší hlupáci, kdybychom dovolili, aby se do finále dostali slabší zpěváci. to by byla naše ostuda a věřte mi, že to opravdu nechci!!!!!

Odpověď pro Pavla

(Luděk, 22. 4. 2010 15:01)

Kde jste na to přišel, že propagujeme zpěváky typu Kluse? O tom to přeci vůbec není a o hlasovém rozsahu už vůbec ne? Pokud zaujmete posluchače tak zpívejte třeba na dvou tonech, důležité přeci je, jestli se to někomu líbí, ne? Pokud si nikdo nekoupí vaši desku a nikdo nebude chodit na koncerty, tak to je špatně !!!
Víte jaké množství projektů spadne ročně do koše, protože si nenajdou posluchače? A vůbec nemusí to být špatné projekty. Myslíte, že Kluse hrají rádia? pokud vím tak moc ne a všechny koncerty má vyprodané a jeho klipy na You-tube se stahují ve stotisících. To si myslíte, že je umělé?

Odpověď pro Petru

(Luděk, 22. 4. 2010 14:52)

Jsem přesvědčený, že jsme vybrali dobře a to na základě momentálního výkonu. Dát na reakce publika je dost zavádějící, protože, někteří tam měli spoustu známých a někdo nikoho. Do finále šli jen ti, kteří dostali maximální počet hlasů a kde to nabylo jednoznačné, tak tam se hlasovalo. Výsledek je takový jaký je a porota vybírala tak jak to cítila. Za to dám ruku do ohně a odmítám jakékoli machinace. Porotě nepřísluší sledovat kdo kde zpíval nebo kde byl na soutěži.Pokud soutěžící splní podmínky soutěže, může zpívat.
Také věřím, že budeme mít šťastnou ruku. Děkuji za názor.

finalisté

(Petra, 22. 4. 2010 14:40)

Dobrý den, s výběrem finalistů souhlasím jen částečně. Podle mého jsou tam dvě jména (holka a kluk), kteří jsou na profesionální úrovni již teď, mají co nabídnout a jsou děsně zajímaví. Oba hráli na kytaru. Ale nechci ovlivňovat.
S dalšími třemi až čtyřmi se dá pracovat, ale se zbytkem nesouhlasím. Podle mého zde byli lepší, s lepší barvou hlasu, intonací a vystupováním. Možná bych příště dala i na reakci publika, jsou to přece lidé, kdo je bude poslouchat, když se prosadí. Samozřejmě, je to věc názoru.
Co se týká Karolíny Majerníkové, nechápu, že se neprosadila již Československou superstar, kterou sledovalo v televizi rozhodně víc lidí. Asi ji nikdo nechce, když obráží všechny soutěže dokonce až z Košic. Přeji jí hodně zdaru, ať ji někdo objeví zavčas a ne až třeba za pár let.
Porotě přeji, aby ve finále vybrala správně. Loni a předloni se jim to podařilo.

proč

(pavel, 21. 4. 2010 20:06)

pane Malár,proč pořád cpete do popředí lidi typu Klus?Nezlobte se,ale ty jeho přiblblý písničky na blbý slova a tři tony pořád dokola,nemá s populární hudbou nic společného.Jenže on totiž nemá žádnej hlasovej rozsah,tak se zmůže jen na to,co produkuje.

aby ne

(jana, 21. 4. 2010 16:51)

píšete,že letošní zpěváci byli dobří.Aby ne,podívejte se na jejich věk.Vždyť Majerníková je už stará páka.Chtěla bych být někdy u toho výběru do finále.

Odpověď pro Petru

(Luděk, 19. 4. 2010 12:05)

Nevím čemu nerozumíte?

Odpověď pro Michaelu

(Luděk, 19. 4. 2010 12:04)

Jo ještě jsem zapomněl na tu češtinu. Když se pořádně podíváte do podmínek, tak se tam píše - česky nebo slovensky....
:-)
stačí?

Odpověď pro Tomáše

(Luděk, 19. 4. 2010 12:01)

Tak to já mám docela jiný pocit. Pro mě to byl zatím nejsilnější ročník co do vyrovnanosti zpěváků a moc se mi líbí, že si začínají psát sami vlastní písně. Ne vždy se jim to daří, ale každý nějak začít musí. Důležité je, že se o to snaží.Některé skladby byly na profesionální úrovni.
Z profesionálního pohledu byla převážná část soutěžících výborná.
Samozřejmě na to můžete mít jiný názor a to je v pořádku, jak by to vypadalo, kdyby se nám všem líbilo to samé? To by byla nuda, ne? :-)

Odpověď pro Michaelu

(Luděk, 19. 4. 2010 11:54)

On tam programátor dal místo ní jméno naši paní produkční Ludmila Polášková, která mu ten seznam posílala. Jak se mu to stalo nevím?? chybička se občas vloudí :-)
Vybraná byla určitě.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující » 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglishFacebook

Mail list
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>