Jdi na obsah Jdi na menu
 


Czechtalent 2012

28. 5. 2012

czechtalent2012_finale_billboard_euro.jpg

1. místo  Kateřina Kouláková          148 bodů
2. místo  Karolína Gudasová           142 bodů
3. místo  Barbora Smejkalová         117 bodů

 

Dvacetiletá Kateřina Kouláková je vítězkou soutěže Czechtalent 2012

Zlín, 26. 5. 2012 - S počtem 148 bodů vyhrála sobotní finále pěvecké soutěže Czechtalent 2012 Kateřina Kouláková z Palkovic. Za svůj výkon získala pozlacenou sošku – symbol Zlíntalentu a dvacet tisíc korun. Na druhém místě se umístila jednadvacetiletá Karolina Gudasová z Berouna se 142 body a se 117 body třetí příčku obsadila dvaadvacetiletá Barbora Smejkalová z Prahy.

 

koulakova.jpg

Svůj um tentokrát předvedlo v kině deset mladých talentovaných zpěvaček. V první části večera každá z nich přednesla jednu píseň. Poté vybrala porota čtyři superfinalistky, které v druhé části soutěže zazpívaly další skladbu a utkaly se
o prvenství. Jejich výkony posuzovalo osmnáct českých i zahraničních osobností kulturní a politické scény. Tito byli rozděleni na Malou a Velkou porotu. V Malé porotě, která hlasovala veřejně, zasedl její předseda PhDr. Miloš Skalka, frontman hostující kapely Chinaski a americký producent a skladatel Michael Jay. Velké porotě předsedal prezident festivalu Luděk Malár a spolu s ním hodnotili soutěžící neveřejně pomocí hlasovacích lístků například Eduard Krečmar, Lída Nopová, Daniel Hádl, Láďa Kerndl, Stanislav Hložek, Ivan Rössler, Libor Lukáš a další.
Czechtalent Zlín je ryze český festival populární hudby pro talentované zpěváky a zpěvačky do pětadvaceti let a tradici toho festivalu, který se ve Zlíně uskutečnil již posedmnácté, potvrzuje i vysoký zájem ze strany soutěžících. Letos obdržela pořádající agentura EMP Music 273 videonahrávek z České republiky i ze sousedního Slovenska.

 

 

 

 
 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglishFacebook

Mail list
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>