Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zlíntalent 2004

19. 6. 2008

Obrazek

 

Výsledky - pěvecká soutěž

 

Výsledky RVC ZLÍNTALENT 2004

 

#

 

Jméno

Věk

Obec

1.

Ivana Poláčková

18

Pezinok

2.

Lucie Chlumská,

21

Brno

3.

Zuzana Miková

20

Vlachovice

 

Výsledky - cena novinářů pěvecká soutěž

 

 

Jméno

OBEC

VĚK

Lucie Chlumská

Brno

21

 

Výsledky - cena diváků

 

 

Jméno

OBEC

VĚK

Hana Trtíková,

Všemina

17

 

 Výsledky - autorská soutěž

 

#

Jméno

SKLADBA

1.

Le Čhavendar

"Sako Vakerel"

2.

Bob Řeřicha

"Blond Angel"

3.

Luděk Mourek

"Rub ani Líc"

 

Výsledky - cena diváků autorská soutěž

 

Jméno

Skladba

Markéta Mazourová

"Maluj dál"

 

 

 

Fotogalerie (klikni pro větší obrázek)

 

Doprovodný program


ve zlínském Star Clubu
vystoupila skupina Claim


do Star Clubu 
zavítala i skupina Dope

 


ve zlínském clubu 603
koncertovala kapela Citron


poprvé se v parku Komenského
konal Junior Jazzlin

 


Dan Nekonečný mezi fanoušky


Skupina Šum Svistu
v Golem Gambrinus Clubu

 


na zlínském Náměstí míru
vystoupila dětská skupina Nevím


Zelenáčova Šopa
křest alba Karla Černého

 


pod Velkým kinem se
promítaly hudební filmy

 

 

 

25.6. 2004  Autorská soutěž


Eva Pilarová
zazpívala Montyho čardáš


Petr Muk
host autorské soutěže


hlavním hostem pátečního večera
byl Petr Spálený a Nové Apollo


jedním z hostů pátečního finále 
byla Markéta Poulíčková


Markéta Mazourová s písní Maluj dál
obdržela Cenu publika


3. místo se skladbou Rub a Líc
obsadil Luděk Mourek


2. místo v autorské soutěži
Bob Řeřicha, píseň Blond Angel


Le Čhavendar zvítězili
se skladbou Sako Vakerel


vítězové autorské soutěže

 



 

26.6. 2004  Interpretační soutěž


první host interpretační soutěže
- Peter Nagy


Alice Konečná
vystupovala s tanečníky


Pavel Vítek
- host sobotního finále


Hana Trtíková si odnesla
Cenu publika v interpretační soutěži


3. místo interpretační soutěže 
získala Zuzana Miková.


2. místo a Cena novinářské poroty
- Lucie Chlumská


Ivana Poláčková obsadila
1. místo v interpretační soutěži


vítězky interpretační soutěže


členové odborné poroty


členové novinářské poroty


 


Semifinále
Semifinále se konalo
17. dubna 2004 v Golem Gambrinus klubu ve Zlíně od 13 hodin. V porotě, která byla zodpovědná za výběr do červnového finále zasedli:
Miloš Skalka, Luděk Malár, Martin Hrdinka, Vladimír Bár, František Hrnčiřík, Luděk Khebl, Šárka Malínková, Jaroslav Špulák.

 

Festivalová porota

 

Autorská soutěž:

 

Pátek - festivalová porota

Karel Svoboda

Miloš Skalka

Radim Pařízek

Eduard Krečmar

Luděk Malár

Ondřej Soukup

Daniel Hádl

Vašo Patejdl

Petr Malásek

Lešek Wronka

Alan Roy Scott

Michael Jay

Jorge Corante

 

 

 

Pěvecká soutěž:

 

Sobota - festivalová porota

Sobota - Novinářská porota

PhDr. Miloš Skalka

Blanka Kovandová (Právo)

Robert Vrba

Sandra Bursáková (Bravo)

Mgr. Tomáš Úlehla

Gabriela Kovaříková (Zlínské Noviny)

Kamil Spáčil

Luděk Khebl (Muzikus)

Ivan Rössler

Šárka Malíková (Rock & Pop)

Ivan Rössler

Michaela Bradová (ČTK)

Ondřej Soukup

Slávka Červená (Blesk)

Luděk Malár

Jaroslav Kravka (Česká Televize)

Vendula Svobodová

Jitka Benešová (Čro 1)

Janis Sidovský

Pavel Stojar (MF Dnes)

Petr Čáp

 

John Corante

 

Michael Jay

 

Alan Roy Scott

 

Vladimír Bár

 

Stanislav Zdílna

 

Libor Lukáš

 

Petr Chmela

 

Vladimír Bár

 

 

 

 

Hlavní hosté festivalu:

 


25.6. - Petr Spálený a Nové Apollo, Petr Muk, Eva Pilarová, Markéta Poulíčková
26.6. - Václav Neckář a Bacily, Pavel Vítek, Petr Nagy, Alice Konečná

 

 

Náhledy fotografií ze složky Zlíntalent 2004