Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zlíntalent 2005

19. 6. 2008

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky - interpretační soutěž

#   Jméno Věk Obec
1. 06-chudackova-zuzana.gif Zuzana Chudáčková (píseň v mp3 mp3.gif) 17 Brno
2. 29-polasek-viktor.gif Viktor Polášek (píseň v mp3 mp3.gif) 22 Praha
3. 11-blahynkova-marie.gif Marie Blahynková (píseň v mp3 mp3.gif) 16 Kyjov

Výsledky - interpretační soutěž - cena diváků

  Jméno Věk Obec
12-kleckova-katerina.gif Kateřina Klečková (píseň v mp3 mp3.gif) 22 Ostrava

Semifinalisté - interpretační soutěž

#   Jméno Věk Obec
1. camera.gif Kateřina Halíčková (píseň v mp3 mp3.gif) 15 Kyjov
2. camera.gif Pavlína Srbová (píseň v mp3 mp3.gif) 15 Vsetín
3. camera.gif Jitka Moulisová (píseň v mp3 mp3.gif) 15 Rokycany
4. camera.gif David Skopal (píseň v mp3 mp3.gif) 16 Zlín
5. camera.gif Marie Kopřivová (píseň v mp3 mp3.gif) 19 Zlín
6.   Jakub Hrda (píseň v mp3 mp3.gif) 22 Brno
7. camera.gif Marie Blahynková (píseň v mp3 mp3.gif) 16 Kyjov
8. camera.gif Zuzana Chudáčková (píseň v mp3 mp3.gif) 17 Brno
9. camera.gif Michaela Vopršalová (píseň v mp3 mp3.gif) 16 Doloplazy
10. camera.gif Lenka Režňáková (píseň v mp3 mp3.gif) 17 Mikulov
11. camera.gif Michaela Račáková (píseň v mp3 mp3.gif) 17 Opočno
12. camera.gif Pavlína Rainová (píseň v mp3 mp3.gif) 20 Broumov
13. camera.gif Pavla Beránková (píseň v mp3 mp3.gif) 23 Blansko
14. camera.gif Marie Motyčková (píseň v mp3 mp3.gif) 20 Potštejn
15. camera.gif Adéla Friebertová (píseň v mp3 mp3.gif) 18 Křivoklát
16. camera.gif Adriana Bajtková (píseň v mp3 mp3.gif) 15 Studénka
17. camera.gif Petr Dvořák (píseň v mp3 mp3.gif) 20 Pardubice
18. camera.gif Renáta Čechová (píseň v mp3 mp3.gif) 18 Šumperk
19. camera.gif Jana Havlíčková (píseň v mp3 mp3.gif) 17 Praha 6
20. camera.gif Alexandr Le Quang (píseň v mp3 mp3.gif) 16 Ostrava
21. camera.gif Nina Horáková (píseň v mp3 mp3.gif) 16 Ptení
22. camera.gif Ivan Proklov (píseň v mp3 mp3.gif) 19 Ústí nad Labem
23. camera.gif Monika Fialková (píseň v mp3 mp3.gif) 19 Víceměřice
24. camera.gif Jakub Hrdý (píseň v mp3 mp3.gif) 18 Kvasice
25. camera.gif Viktor Polášek (píseň v mp3 mp3.gif) 22 Praha
26. camera.gif Alena Knoflíčková (píseň v mp3 mp3.gif) 17 Krumvíř
27. camera.gif Michal Surmař (píseň v mp3 mp3.gif) 23 Francova Lhota
28. camera.gif Magdalena Brožková (píseň v mp3 mp3.gif) 20 Turnov
29. camera.gif Kateřina Klečková (píseň v mp3 mp3.gif) 22 Ostrava
30. camera.gif Marta Gerlíková (píseň v mp3 mp3.gif) 19 Valašské Meziříčí

Výsledky - autorská soutěž

# Jméno OBEC VĚK SKLADBA
1. Dalibor Cidlinský jr. Frýdštejn 23 Sit and Cry
2. Petra Cvrkalová Nedvědice 22 Slepé stopy
3. Claim Zlín - Suicide man

Výsledky - autorská soutěž - cena diváků

# Jméno OBEC VĚK SKLADBA
1. Pavel Březina Zlín 33 17náct

Semifinalisté - autorská soutěž

# Jméno SKLADBA
1. Zdeněk Beran Sám v sadu růží
2. Jana Krupičková Letní bouřky
3. Karel Hoffman Křídla
4. Tomáš Mourek Víla, Očekávání
5. Ondřej Vičar Mariana
6. Darek Forejtar Dobrou noc
7. Olga Guziurová Je mi zima, jaro...
8. Barbora Šedivá Až ztichne hudba
9. Jaroslav Kopecký Funky to´ny
10. Milan Krbálek Loď na Maracaibo, Looking for the way to Kanpur
11. Pavel Němeček Co se ti zdává
12. Jiří Kroužil Ty se vracíš
13. Romana Tomášková Metronom
14. Jiří Petr Chladíš
15. Petr Váňa Hledám tě
16. Petra Cvrkalová Slepé stopy
17. Markéta Mazourová Scházíš mi
18. Jarmila Mazourová Když tančí mumie
19. Dalibor Cidlinský jr. Sit and cry
20. Lenka Pisková Two faces
21. Přemysl Piska Říkám vám, Stand up
22. Magdalena Brožková Zakletý kruh
23. Pavel Březina Sedmnáct
24. Claim Suicideman

Tyto skladby byly napáleny na CD a rozeslány významným hudebním skladatelům k posouzení (body 1-10) . Nejvyšší součty bodů určí 12 skladeb, které postoupí do finále dne 24. června 2005.

Výsledky dětské soutěže Zlíntalentu

# Jméno Věk Obec
1. Andrea Termerová 12 Most
2. Anna Daniluková 11 Mělník
3. Klára Kozlovská 12 Bílina

Fotogalerie - Autorská soutěž Zlíntalentu

       
dalibor-cidlinsky-01-th.jpg dalibor-cidlinsky-th.jpg host-daniela-sinkorova-th.jpg host-tomas-savka-th.jpg
Vítězný autor
Dalibor Cidlinský
Matouš Kubáček zpívá vítězný song Dalibora Cidlinského Daniela Šinkorová, host večera Hlavním hostem autorské soutěže byl Tomáš Savka se svou kapelou
       
jan-barta-claim-th.jpg odborna-porota-th.jpg pavel-brezina-th.jpg petra-cvrkalova-th.jpg
Jan Bárta zpíval za skupinu Claim Odborná porota autorské soutěže Pavel Březina - Cena diváků Petra Cvrkalová přebírá cenu za 2.místo
       
takahe-th.jpg vitezove-th.jpg    
Skupina Takahe byla hostem autorské soutěže Vítězové autorské soutěže    

Fotogalerie - Interpretační soutěž Zlíntalentu

       
samer-issa-th.jpg katerina-kleckova-th.jpg marie-blahynkova-th.jpg porota-th.jpg
Hlavním hostem večera byl Sámer Issa Kateřina Klečková - Cena novinářů + Cena diváků Marie Blahynková - 3.místo Porota pěvecké soutěže
       
alice-konecna-th.jpg sarka-vankova-th.jpg tom-malar-th.jpg viktor-polasek-th.jpg
Druhým hostem byla Alice Konečná Šárka Vaňková s tanečníky První host večera - Tom Malar Viktor Polášek - 2.místo
       
vitezove-th.jpg      
Vítězové pěvecké soutěže      

Fotogalerie - Dětská soutěž Zlíntalentu

       
Andrea Termerová,vítězka soutěže Anna Danikluková, 2. místo Klára Kozlovská, 3. místo Duet zazpívali Lukáš Koranda a Andrea Termerová
Andrea Termerová,
vítězka soutěže
Anna Daniluková,
2. místo
Klára Kozlovská,
3. místo
Duet zazpívali
Lukáš Koranda
a Andrea Termerová
       
Lenka Novotná Markéta Pešková Lukáš Koranda Michaela Vrzalová
Lenka Novotná Markéta Pešková Lukáš Koranda Michaela Vrzalová
       
Klára Gajová Vendula Kunčarová Sabina Nováková Petr Sattler
Klára Gajová Vendula Kunčarová Sabina Nováková Petr Sattler
       
Zuzana Koudelková Porota neměla rozhodování lehké Zástupkyně hejtmana Zlínského kraje Mgr. Pavlína Nováková předává cenu vítězce Andree Termerové Moderátorka Jitka Pospíšilová s vítězkou
Zuzana Koudelková Porota neměla rozhodování lehké Zástupkyně hejtmana Zlínského kraje Mgr. Pavlína Nováková předává cenu vítězce Andree Termerové Moderátorka Jitka Pospíšilová s vítězkou
 
  Alice Konečná, host dětského finále  
  Alice Konečná,
host dětského finále
 
     

Festivalová porota

Pátek Sobota
Miloš Skalka Miloš Skalka
Eduard Krečmar Eduard Krečmar
Ondřej Soukup Ondřej Soukup
Daniel Hádl Daniel Hádl
Vašo Patejdl Petr Malásek
Lešek Wronka Radim Pařízek
Dominika Nováková Jorge Corante
Jorge Corante Michael Jay
Michael Jay Luděk Malár
Luděk Malár Zdeněk Style Hrubý
Zdeněk STYLE Hrubý Kamil Spáčil
Petr Čáp Ivan Rössler
  Vladimír Bár
  Libor Lukáš
  Tomáš Úlehla
  Sergej Talár
  Petr Novotný
  Lenka Novotná
  Robert Vrba
   
Porota pro dětské finále Sobota - novinářská porota
Libor Lukáš Blanka Kovandová (Právo)
Mgr. Tomáš Úlehla Luděk Khebl (Muzikus)
Alice Konečná Slávka Červená (Blesk)
Michaela Bradová Jitka Benešová (ČRO 1)
Luděk Malár Aleš Měřička (Zlínské noviny)
Michael Jay  
Vladimír Bár  
Eduard Krečmar  
Tom Malar  
# Jméno Věk Obec
1. Andrea Termerová 12 Most
2. Anna Daniluková 11 Mělník
3. Klára Kozlovská 12

Bílina

 

Náhledy fotografií ze složky Zlíntalent 2005